Már többször írtam a Dr. Tinus Smits komplex integratív kezelési protokollja során jelentkező ideiglenes rosszabbodásokról, gyakran megterhelő átmeneti tünet felerősödésekről. Például a komplex integratív kezelős indulásunkról szóló írásban, az óvodai nehézségeket taglalóban, a „szemfényvesztő placebó” oltáskivezetősökben: DTPa, MMR; a hasonszervi tornánál, … Viszont ez a téma megér még egy-két külön misét (illetve fejezetet). Az átmeneti tünet felerősödések felismerése fontos ahhoz, hogy tudjuk: jó felé megyünk a kezeléssel, zajlanak az öngyógyító folyamatok, és nem gyógyszervizsgálati tüneteink jelentkeztek (nahát, lehetnek ilyenek is a „szemfényvesztő placebó” homeopátiánál tünetelnyomó tudormányos véletlen egybeeséssel? - Egyébként például mentolos cukorkával utóbbiakat is lehet kontrollálni…). És azért is, mert amikor a 2018-as kezelési jegyzeteimet böngésztem, megint találtam róluk sok leírást.
Rövid távon megkönnyebbülés, hosszabb távon földi pokol: a tünetelnyomás
Mi áll a súlyos (SNI) autizmus, és a legtöbb krónikus emberi működési zavar mögött? Ezek sokszor arról szólnak, hogy van egy sor, a családban esetleg epigenetikusan halmozódott és meg nem oldott trauma, stressz; velük együtt pedig megakadt – félreterelt - elnyomott akut testi öngyógyulási folyamatok, krónikussá vált működési zavarok. Mindez szellemi-lelki-testi-környezeti szinten egyaránt. A megértésükhöz érdemes alaposan tanulmányozni például Dr. Ryke Geerd Hamer munkásságát, a Germán Gyógytudományt.
Rövid távú megőrülés autistáknál komplex integratív kezeléssel: zajlanak az öngyógyító folyamatok, ürülnek a toxinok, épül az idegrendszerük (freeimages / scan-yourself-1435908) |
Ha az előbbiek nem így lennének, akkor most nem írnám ezeket a sorokat; mert nem mentünk volna keresztül azon, amin keresztülmentünk, és nem lennénk most ott, ahol; úgy, ahogy.
Komplex integratív oki kezelés, homeopátia működési elve: pont fordítva!